پرش لینک ها

صندوق سرمایه گذاری

(صندوق در صندوق) نماد آشنا ایرانیان

صندوق سرمایه گذاری (صندوق در صندوق) نماد آشنا ایرانیان

صندوق سرمایه‌گذاری صندوق در صندوق چیست؟

صندوق سرمایه‌گذاری صندوق در صندوق (Fund of Funds)، نوعی صندوق سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که در آن پورتفوی یا سبد سرمایه‌گذاری مشتریان، بر اساس سهم‌‌های مختلف تشکیل نمی‌شود، بلکه در صندوق‌های دیگر سرمایه‌گذاری انجام می‌شود. به این ترتیب که یک صندوق FOF، با پول مشتریان خود واحدهای دیگر صندوق های سرمایه‌گذاری را خریداری می‌کند. چنین صندوقی علاوه بر کاهش دادن ریسک سرمایه‌گذاری و ایجاد تنوع در سرمایه‌گذاری، امکان بهره‌مندی سرمایه‌گذاران از مدیریت چندین صندوق را هم فراهم می‌کند..

معرفی صندوق سرمایه گذاری نماد آشنا ایرانیان:

 این صندوق در تاریخ 28 / 09 / 1400 با شماره 11915 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.
نماد آشنا ایرانیان امکان سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در صندوق‌های سرمایه‌گذاری برتر را فراهم کرده است. سرمایه‌گذاران این صندوق می‌توانند با حداقل سرمایه در بسیاری از صندوق‌ها وارد شوند و یک سبد متنوعی از سرمایه‌گذاری را تشکیل دهند. مزیت دیگر نماد آشنا ایرانیان، برخوردار کردن سرمایه‌گذاران از تیم تحلیل صندوق‌های مختلف است که می‌توانند پربازده‌ترین و در عین حال کم‌ریسک‌ترین گزینه‌ها را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهند.
شیوه سرمایه‌گذاری در این صندوق صدور و ابطالی است و تقسیم سود دوره ای نداشته و بازدهی آن بر اساس ارزش روز واحدها مشخص می شود. با توجه به اینکه در پرتفوی این صندوق، میزان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سهامی بالاتر است، ماهیت صندوق سهامی بوده و مناسب سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر خواهد بود.

معرفی صندوق سرمایه گذاری نماد آشنا ایرانیان:

عنوان رکنعامل
مدیرسبدگردان سهم آشنا
متولیموسسه حسابرسی وانيا نيك تدبير
حسابرسمؤسسه حسابرسی رازدار
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.